HORARIOS  2019 

Els Tallers tenen autonomia si t'interessa algun taller has de contactar directament amb el tallerista, si fas clic en el taller que t'interessa et sortirà el contacte del tallerista.

El proper divendres 6 de desembre Atlantis obre a les 12 hs fins a les 20 hs les dues sales per a entrenament lliure.

ATLANTIS TANCARÁ DILUNS 24 DE DESEMBRE A LES 17 h I REOBRE DILLUNS 6 DE GENER DEL 2020 EN EL SEU HORARI HABITUAL.

SABADOS CERRADOS DURANTE EL 2019

SABADOS 21 Y 28 DE DICIEMBRE

CALLE  MARTI  MOLINS Nº 21 – 08027 La Sagrera

Sala ASala BSALA POLESábados libre  de 11 a 18Cuota socio para entreno libre del 1 al 10 de cada mes 18 €  después del día 10 - 25 €  ó  5 €  el día

 LunesMartesMiércolesJuevesViernes
 Sala ASala BSALA POLESala ASala BSALA POLESala ASala BSALA POLESala ASala BSALA POLESala ASala BSALA POLE
10:00                              
10:30 Katerina
Telas
10 a 12
11:00 Libre

de

11 a 16
Libre

de

11 a

18
Libre

de

11 a 16
Esteban Trapecio
Aro
Telas  de 11 a 13
Libre

de

11 a 18
Libre

de

11 a 20
Libre

de

11
 a
 22

Libre

de

11 a 16
  Libre

de

11 a 18
Libre

de

11 a 20
Lola
Trapecio
Aro 
11a
13
Antonia
Trapecio
Aro Tela
Cuerda   
11 a 13
Libre

de

11
 a
 20


11:30
12:00
12:30 Libre

de

12 a 18
13:00
13:30  Libre

de

13 a 16
Libre

de

11 a 18
 Libre

de

13 a 16
Libre

de

13 a 20
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00 Lola
Trapecio
Aro 
16 a
18
Juana
Contorsion
Verticales
Movimiento
16 a  18

Jowy
Taller Aro Trapecio y Telas
16 a 18
Juana
Contorsion
Verticales
Movimiento
16 a  18

Jowy
Taller Aro Trapecio y Telas
16 a 18
16:30
17:00
17:30
18:00 Lola
Trapecio
Interm.
Avanzado 
18 a 20
Jaime
Portes
Acrobá-ticos
18 a  20
Libre

de

18 a 20
Numa
Telas
18 a 20
Giulia Cuerda Lisa
 y Telas
18 a 20
Lola
Aro
Intermedio
Avanzado 
18 a 20
Libre

de

18 a 20
Katerina
TELAS
18 a 20
Cristian
Entrena-miento Integral
18 a 19:45
 
18:30
19:00 Libre

de

18 a 20
19:30
20:00
20:30 Esteban Trapecio
Aro
Telas 20 a 22
Jaime
Portes
Acrobá-ticos

20 a  22
  Katerina
Telas
20 a 21:45
Marta
Telas
20 a 22
  Numa
Telas Y Trapecio


20 a 22
Lena
Acrodanza
20 a 21:30
Katerina
TELAS
20 a 21:45

Cristian
Telas
20 a 22

     
21:00
21:30
22:00